O nás

 
Realitní kancelář REAL PACK zahájila svoji působnost na regionálním trhu v první polovině roku 2005 a to pod názvem BONUS TEPLICEreal, spol. s r.o. Zakladatelé společnosti pracují v oboru realit od roku 1997 a to se zkušenostmi především v Praze. Počátkem roku 2010 došlo k přejmenování na současný název společnosti. 

Kancelář je umístěna v administrativní budově v ulici Obránců Míru 315 v Žatci, kde také sídlí pobočka společnosti Wüstenrot a.s., která je společně s Komerční bankou naším hlavním partnerem v oblasti poskytování hypotečních úvěrů a finančních služeb pro naše klienty.

Naší snahou je poskytnout klientům celý sortiment služeb, který je nezbytný k zajištění celkového průběhu obchodního případu. Tedy jak služby realitní, tak i finanční a správu nemovitostí.

Předností naší společnosti je osobní přístup ke klientům, kdy naší hlavní snahou je provést klienta obchodním případem tak, aby prodávající klient či pronajímatel neměl naprosto žádné starosti, stačí, aby zpřístupnil nemovitost a zajistil minimum potřebných podkladů,  které makléři nejsou schopni zajistit samostatně. U kupujících platí to stejné, opět se snažíme zajistit maximu, jediné co většinou naši klienti musí udělat sami je doložení příjmů a identifikačních údajů v případě hypotečního úvěru.
 
Soupis veškerých poskytovaných služeb najdete v sekci SLUŽBY 
Nemovitosti nabízené naší společností jsou prezentovány na všech nejnavštěvovanějších realitních serverech. Místním klientům jsou prezentovány na  reklamních  vývěskách, které jsou umístěny na klíčových místech města Žatec. Dále inzerujeme v tištěných periodikách, používáme letákové kampaně a jiné marketingové nástroje. 

Přijďte si přesvědčit o kvalitě našich služeb.  Těšíme se na Vaši návštěvu.